Regenerace a opravy umělých povrchů

Co si počít se sportovištěm, jehož povrch nesplňuje požadavky na pravidla hry, na její bezpečnost nebo má zastaralý, ba odpudivý vzhled? V takovém případě je nutné investovat do regenerace umělého povrchu. Čím dříve, tím lépe, jinak se míra poškození bude prohlubovat a oprava nakonec vyjde ještě mnohem dráž.

Regenerace: pokud je sportoviště "zašlé"

Dopřejte umělému povrchu řádnou očistu

Neváhejte s celkovou regenerací sportoviště v případě jeho hrubého znečištění a přetrvávání stojaté vody. Alarmující je i zhoršení jeho herních vlastností, mech na umělé trávě a tvrdnutí povrchu.

Regenerací umělého povrchu zkušenou firmou každých 4 až 8 let (záleží na jeho vytíženosti, pravidelnosti čištění a dlouhodobé profesionální údržbě) dosáhnete viditelných výsledků. Prodlouží se jeho životnost, obnoví originální vzhled a také se navrátí původní vlastnosti.

Celková regenerace sportovišť je složitý proces. Odstraníme při něm podstatnou část výplně povrchu a nahradíme ho novým pískem, narovnáme a propereme vlasce umělé trávy, zajistíme odstranění mechu z umělé trávy a doplníme bílý křemičitý písek.

Znečištěný tenisový kurt
Znečištěný tenisový kurt
Revitalizace sportoviště po deseti letech
Hřiště 10 let bez zvláštní údržby

Ušetřete čas i peníze díky kvalitnímu hřišti s nepřerušovaným provozem. Stačí nám zavolat a s kvalitní péčí o sportoviště vám rádi pomůžeme.

Opravy: hřiště už přestává sloužit svému účelu

Zajistěte poškozenému sportovišti kvalitní opravu

Hřiště nebo běžecké dráhy z umělé trávy a gumového granulátu EPDM vám už neslouží? Na základě aktuálního stavu sportoviště vám navrhneme řešení pro obnovu jeho původních vlastností a opravu provedeme.

Výrazné poškození a opotřebení hřiště, odlepené lajny a spoje umělé trávy, nerovnosti, mech na umělém povrchu – to všechno jsou příznaky těžce nemocného sportoviště. V takovém případě neváhejte a kontaktujte nás, abychom realizovali kompletní opravu hřiště.

Připravíme řešení obnovy původních vlastností hřiště, provedeme odstranění mechu z umělého trávníku, opravíme běžeckou dráhu z tartanu (gumový granulát EPDM) a zajistíme další potřebné úpravy. Vaše hřiště bude opět sloužit svému účelu!

Natržená lajna
Natržená lajna
Oprava podloží pod umělým povrchem
Oprava podloží pod umělým povrchem

 

Kontaktujte nás pro nezávazné nacenění Přijedeme posoudit stav vašeho sportoviště ZDARMA

Péče o hřiště s umělým povrchem vyžaduje individuální přístup. Zanechte nám na sebe kontakt a přijedeme posoudit stav vašeho hřiště a doporučíme nejlepší péči.

Dotaz