overkill adidas consortium eqt collection overkill x adidas eqt support future adidas eqt support adv adidas eqt 9317 and support adv and racing and support refined adidas eqt support adv clear pink more images adidas womens eqt support adv purple glow available now adidas eqt support adv primeknit triple white adidas eqt support adv primeknit zebra adidas eqt support adv primeknit zebra release date adidas eqt support adv zebra coming soon adidas eqt support 9317 boost triple black bait x adidas eqt support 9317 adidas eqt 93 17 boost adidas eqt support adv bold orange now available adidas eqt support adv pixel grey eqt support adv Turbo Red adidas eqt support ultra primeknit may 2017 releases adidas eqt support adv bold orange release date adidas eqt support ultra boost adidas eqt support ultra trace green off white

Profesionální oprava umělého povrchu sportoviště

Hřiště nebo běžecké dráhy z umělé trávy a gumového granulátu EPDM vám už neslouží? Na základě aktuálního stavu sportoviště vám navrhneme řešení pro obnovu jeho původních vlastností a opravu provedeme.

Kdy hřiště vyžaduje odborný zásah do podloží nebo umělé trávy?

Oprava umělého povrchu hřiště je nutná, pokud:

  • Je viditelné poškozený,
  • je značně opotřebený a bez vlasců,
  • spoje nedrží pevně po celé hrací ploše,
  • došlo k odlepení spojů umělé trávy,
  • nedrží lepené lajny umělé trávy,
  • jsou odlepeny čáry syntetického povrchu,
  • evidentně není rovné.

Zjistěte si u nás cenu za opravu tartanové dráhy nebo čištění tenisových kurtů včetně opravy lajn. Podrobnou kalkulaci vám dodáme na základě osobní návštěvy sportoviště.

Jak na lajnování sportovišť a opravu tartanového povrchu

Při opravě poškozené části povrchu (umělé trávy) je důležitý výběr vhodného typu trávy dle výšky a hustoty výpletu vlasců. Barva nového povrchu se bude mírně lišit s ohledem na stáří původního povrchu, který za dobu životnosti mění barvu.

Před vyřezáním poškozené části (např. při opravě propadlého hřiště z umělé trávy) je nutné odstranit výplň (křemičitý písek nebo gumový granulát) a hlídat původní spoje pokládky umělého travnatého koberce. Nový povrch se důkladně podlepí speciálním lepidlem pro lepení umělé trávy a po vyschnutí se aplikuje křemičitý písek či gumový granulát dle platných standardů.

    

Opravy vytížených míst umělého povrchu

Specializujeme se na opravy nadměrně opotřebených ploch sportovišť. Na každém sportovišti jsou místa, které jsou nadměrně využívány, proto mnohdy není potřeba měnit kompletně celý povrch za nový, ale lze to řešit lokální opravou, nahrazením novým povrchem v místech značného opotřebení. Tyto opravy jsou závislé na celkovém stavu sportoviště.

      

 

Oprava lajn a spojů

Pevně přilepené spoje jsou zásadní pro celkovou životnost umělé trávy. Odlepené spoje způsobují nadměrně rychlé opotřebení a jsou velmi nebezpečné pro hru. Pokud se uvolněné spoje opravují a umělá tráva není poškozena, stačí trávu podlepit speciálním lepidlem pro lepení umělé trávy a následně zapískovat. Jestliže je však umělá tráva v místě spojů opotřebená, je třeba poškozenou část odstranit a nahradit novou.

   

Lajnování hřiště s umělým povrchem, oprava vlepených čar, případně poškozených a chybějících lajn umělé trávy se provádí nahrazením nové lajny v duchu stávajícího povrchu.

    

Zajistíme i opravu podloží pod umělou trávou. V závislosti na rozsahu nerovnosti určíme způsob opravy. Jedná se o proces vysoké náročnosti, zpravidla prováděný společně s kompletní regenerací povrchu.

     

     

Oprava tartanu

K opravám umělých povrchů a hracích ploch z gumového granulátu EPDM (tartan), případně pro opravy běžeckých drah používáme vysoce kvalitní zrnitou EPDM hmotu firmy CONICA. Při viditelné známce opotřebení granulátu, prasklin nebo odlepení EPDM od okraje sportoviště je nutné povrch v místě poškození nahradit novým EPDM o stejných vlastnostech (frakce a barvy).

     

         

Zabýváme se rovněž kompletním vyčištěním sportovišť s povrchem EPDM. K odstranění špíny dochází pomocí chemických přípravků a vysokého tlaku vody. Hrubé nečistoty jsou likvidovány mechanicky za pomocí profesionální techniky.

    

    

 

Kontaktujte nás pro nezávazné nacenění Přijedeme posoudit stav vašeho sportoviště ZDARMA

Péče o hřiště s umělým povrchem vyžaduje individuální přístup. Zanechte nám na sebe kontakt a přijedeme posoudit stav vašeho hřiště a doporučíme nejlepší péči.

Dotaz
where to buy white mountaineering adidas eqt boost 93 17 white mountaineering x adidas eqt 93 17 boost adidas eqt support adv triple black adidas eqt support adv sub green new adidas eqt adv support will release classic green accented color scheme adidas eqt support adv triple black turbo red adidas eqt support adv triple black releases summer adidas eqt support adv triple black available now adidas eqt support adv sub green available now adidas eqt support adv black turbo red adidas eqt support turbo pack adidas eqt adidas debuts springsummer 2017 eqt collection due january 26th adidas eqt adidas originals eqt black pack adidas eqt support black pack adidas originals eqt black pack adidas adds a new boost sole to the eqt support 9317 adidas eqt support 9317 blackpink adidas eqt support adv cool grey