overkill adidas consortium eqt collection overkill x adidas eqt support future adidas eqt support adv adidas eqt 9317 and support adv and racing and support refined adidas eqt support adv clear pink more images adidas womens eqt support adv purple glow available now adidas eqt support adv primeknit triple white adidas eqt support adv primeknit zebra adidas eqt support adv primeknit zebra release date adidas eqt support adv zebra coming soon adidas eqt support 9317 boost triple black bait x adidas eqt support 9317 adidas eqt 93 17 boost adidas eqt support adv bold orange now available adidas eqt support adv pixel grey eqt support adv Turbo Red adidas eqt support ultra primeknit may 2017 releases adidas eqt support adv bold orange release date adidas eqt support ultra boost adidas eqt support ultra trace green off white

Umělá tráva, praktická ozdoba pro domov, zahradu i balkón

 

Kvalitní, zdravý trávník po celý rok

Zelený pažit krásný po celý rok, minimální nároky na údržbu, žádné zalévání… představte si umělý trávník i u vás doma!

Dodáváme a instalujeme dekorativní umělou trávu pro venkovní a vnitřní použití od italského výrobce SIT-IN. Jedná se o vysoce kvalitní umělou trávu, která se svým vzhledem podobá přírodní trávě. Z široké nabídky si vybere opravdu každý.

Vytvořte si svoji vysněnou zahradu, krásnou terasu, čistý prostor na hraní nebo zatravněnou střechu. Zatravněná plocha získá luxusní a přírodní vzhled, navíc s minimálními nároky na údržbu.

Kde všude využijete pokládku umělé trávy?

Umělá tráva nachází široké uplatnění. V naší nabídce je například:

  • Umělá tráva k bazénu,
  • umělá tráva na balkon,
  • umělá tráva na fotbal,
  • umělá tráva na terasu,
  • umělá tráva na tenisové kurty,
  • umělá tráva na kriket.

Zajišťujeme také dodávky umělé trávy pro dětská hřiště a množství dalších variant.

S čím konkrétně vám pomůžeme, ať plánujete umělý trávník na terasu, nebo kolem rodinného domu?

  • S pokládkou umělého trávníku, s lepením umělé trávy, případně s válcováním umělého trávníku.
  • S opravou umělého trávníku.
  • S čištěním umělé trávy a její pravidelnou údržbou.
  • Prodáváme umělou trávu, ale i doplňky jako kartáče na umělou trávu či křemičitý písek na výplň umělé trávy.

Zajistíme kompletní servis a poradenství při instalaci dekorativní umělé trávy včetně vhodně zvoleného podkladu

Ukázka naších realizací v různých prostředích:

Vyberte si svůj koberec z umělé trávy

Nechejte se inspirovat trávou značky SIT-IN® s nekonečnými možnostmi. Kvalita trávníku společně s nepřekonatelně dlouhou životností spočívá ve výběru materiálů a pogumované spodní části koberce, který zajistí nevypadávaní jednotlivých vlasců umělé trávy.

 

Umělá tráva SIT-IN Highlands 35

Hustý trávník s jemně plstnatým a trochu divočejším vzhledem. Díky jemnosti a pružnosti vlákna, v kombinaci s jeho délkou (35 mm), tráva vypadá ve všech směrech obdobně jako živá. V této trávě najdete až 5 různých barev včetně plsti.

Umělá tráva SIT-IN Highlands 35

Umělá tráva SIT-IN Greenland 35

Bezzásypový travnatý systém bez nutnosti zásypu pískem při instalaci. Jedná se o ideální alternativu k přírodním trávníkům malých zahrad, střešních teras nebo balkonů. Výška trávy je 35 mm a její přirozený vzhled tvoří 4 barvy.

Umělá tráva SIT-IN Greenland 35

Umělá tráva SIT-IN Highland 20

Vyrábí se za použití měkkého a pružného vlákna. Tento tvar dělá stébla umělé trávy odolnější a díky různé barevné kombinaci (až 5 různých barev) poskytuje krásný a přirozený vzhled. Výška trávy je 20 mm.

Umělá tráva SIT-IN Highland 20

 Umělá tráva SIT-IN Fungrass 38

 Ideální alternativa ke kombinaci s přírodní trávou. Rovněž se hodí pro použití na střešní terasy či balkony. Při instalaci není potřeba zásyp (pískem). Výška trávy je 38 mm a její přirozený vzhled tvoří 4 barvy.

Umělá tráva SIT-IN Fungrass 38

Umělá tráva SIT-IN Fungrass 35

Vhodná je pro velké plochy jako zahrady a okolí kolem bazénů, parků nebo dětských sportovišť. S výškou vlasců 35 mm zcela napodobuje vzhled přírodní trávy a doplňuje ho až čtyřbarevnou kombinací barev.

Umělá tráva SIT-IN Fungrass 38

Umělá tráva SIT-IN Silvergrass

Používá se pro zátěžové sporty například v posilovnách či jako podloží pro workoutová sportoviště. Jedná se o dekorativní umělou trávu v odstínu šedé barvy s výškou 20 mm a pogumovanou spodní částí koberce pro maximální zátěž.

Umělá tráva SIT-IN Silvergrass

Umělá tráva SIT-IN Bronzegrass

Užívá se se pro zátěžové sporty (fitcentra) nebo jako podloží pro workoutová sportoviště. Je to umělá dekorativní tráva v odstínu bronzové barvy s výškou 20 mm a pogumovanou spodní částí koberce pro co největší zatížení.

Zašlete nám dotaz o rozměru a místu instalace trávy. Zdarma vám zpracujeme nezávislou kalkulaci a poradíme při výběru trávy i s pokládkovým plánem včetně přípravy podloží.

Příklad realizace okrasné umělé trávy na zahradě

Více příkladů našich realizací naleznete v ukázkách naší práce s umělou trávou.

Instalace umělého trávníku na dvorku
Instalace umělého trávníku na dvorku
Instalace umělého trávníku na dvorku
Instalace umělého trávníku na dvorku
Instalace umělého trávníku na dvorku
Instalace umělého trávníku na dvorku

Napište nám Doporučíme vám nejlepší postup pro realizaci vašeho projektu.

Dotaz
where to buy white mountaineering adidas eqt boost 93 17 white mountaineering x adidas eqt 93 17 boost adidas eqt support adv triple black adidas eqt support adv sub green new adidas eqt adv support will release classic green accented color scheme adidas eqt support adv triple black turbo red adidas eqt support adv triple black releases summer adidas eqt support adv triple black available now adidas eqt support adv sub green available now adidas eqt support adv black turbo red adidas eqt support turbo pack adidas eqt adidas debuts springsummer 2017 eqt collection due january 26th adidas eqt adidas originals eqt black pack adidas eqt support black pack adidas originals eqt black pack adidas adds a new boost sole to the eqt support 9317 adidas eqt support 9317 blackpink adidas eqt support adv cool grey